VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - dokumentátor

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, příspěvková organizace Pardubického kraje, vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ pro pozici dokumentátor.

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

doba zaměstnání:

smlouva na jeden rok (s možností dalšího prodloužení)

hlavní náplň práce:

fotografická dokumentace sbírek (ateliérová fotografie), aktivit muzea a dokumentace současnosti

požadavky:

středoškolské vzdělání

zkušenosti a znalosti v oblasti fotografování (výhodou ateliérová fotografie)

dobrá znalost práce s PC a grafického SW (Photoshop)

technická a manuální zručnost, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, iniciativa, schopnost pracovat v týmu na dalších úkolech muzea, časová flexibilita

řidičský průkaz skupiny B

čistý trestní rejstřík

pracovní doba a plat:

celý úvazek

standardní pracovní doba po-pá (příležitostně i o víkendech – vernisáže výstav apod.)

třída 8

nástup: 1. září 2020

místo výkonu práce: Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, A. V. Šembery 125, 566 01 Vysoké Mýto

Strukturovaný životopis a deset Vámi zhotovených digitálních fotografií (přednostně ateliérových či jiných) zasílejte na e-mail junek@muzeum-myto.cz do 15. 8. 2020.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Jiří Junek, ředitel muzea, tel. 465 461 951, 731 487 773.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.