Výběrové řízení - archeolog

Strukturovaný životopis (včetně přehledu vlastní publikační činnosti a účasti na výzkumech) zasílejte na e-mail: muzeum@muzeum-myto.cz do 31. 3. 2022.

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, příspěvková organizace Pardubického kraje, vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

pro pozici archeolog

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

hlavní náplň práce:

administrativa spojená se záchrannými archeologickými výzkumy

provádění záchranných archeologických výzkumů

zpracování nálezových zpráv

publikační činnost

požadavky:

vysokoškolské vzdělání – obor archeologie (doložené kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání)

praxe v oboru výhodou

znalost platné legislativy vztahující se k archeologické činnosti výhodou

znalost práce s geodetickou GPS výhodou

schopnost samostatně se vzdělávat v oboru, schopnost pracovat v týmu na dalších úkolech muzea, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, iniciativa

řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

čistý trestní rejstřík

nabízíme:

plný pracovní úvazek na 1 rok s možností prodloužení na neurčito

standardní pracovní doba po-pá

platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

prostor pro seberealizaci a odborný růst

zázemí stabilní příspěvkové organizace

5 týdnů dovolené

pracovní benefity (stravenky, služební notebook)

doplňující informace:

nástup: od 1. května 2022 (případně dle dohody)

Případné dotazy zodpoví Mgr. Jiří Junek, ředitel muzea, tel. 465 461 951, 731 487 773

Odesláním životopisu na výše uvedenou e-mailovou adresu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.

ke stažení zde