Pololetní prázdniny v muzeu

Vánoční svátky jsou za námi a na dohled jsou další malé prázdniny našich ratolestí. Vysokomýtské muzeum připravilo právě na toto období Pololetní příměstský tábor.

Veškerý táborový program se bude točit okolo probíhající výstavy Bejvávalo dobře aneb jak se co dělávalo. Její autorka provede malé účastníky tábora časy našich praprababiček, předvede zpracování lnu a tkaní, výrobu peroutek či drátování. Děti si během dopoledne vše vyzkouší a poté si připraví vlastní oběd v podobě bramborových placek. Odpoledne bude patřit tlučení másla a vaření karamelek. Na závěr všichni společně vyrobí kašírované stromky pro vysokomýtský muzejní betlém.

Kapacita byla naplněna a pro případné zájemce již není volné místo.

V případě zájmu kontaktujte lektorku kurzu a autorku výstavy Soňu Krátkou. Email: kratka@muzeum-myto.cz

Vyplněnou přihlášku prosím odevzdejte na pokladně muzea.

Poplatek za tábor činí 150,- Kč, platba v hotovosti na pokladně muzea

Začátek: 3. února v 9:30 hodin