„Zdravý ostrov života“ v Muzeu českého karosářství

Ve dnech od 28.4.2021 do 7.6.2021 proběhla environmentální soutěž s Iveco CR pro děti v mateřských školách „Zdravý ostrov života“. Cílem bylo zhotovení modelů autobusů z odpadového materiálu poskytnutý naší společností. Mezi soutěžící se zařadila mateřská škola Čtyřlístek, Slunečná, Pod Smrkem, Kamarádi a Miniškolka Všeználek. Díky spojení kreativity a tvořivosti dětí jsme celkově obdrželi 28 modelů autobusů, které jsme následně rozdělili do 5 kategorií:

Cenu za „Autobusy nejpodobnější vozům Iveco“ získala MŠ Čtyřlístek.
Cenu za „Autobusy s maximálním využitím recyklovaného materiálu“ získala MŠ Slunečná.
Cenu za „Nejoriginálnější autobusy“ získala MŠ Pod Smrkem
Cenu za „Největší autobus“ získala MŠ Kamarádi.
Cenu za „Autobus od nejmenších dětí“ získala Miniškolka Všeználek.

Každá školka za svou účast a výhru obdržela od společnosti Iveco CR diplom, bezplatnou návštěvu Muzea českého karosářství, prohlídku historického autobusu Karosa a finanční šek na podporu činnosti.