Příměstský tábor na téma - Dětský svět zapomenutých hraček a her

Téma - Dětský svět zapomenutých hraček a her

V době konání tábora bude v muzeu k vidění výstava zapůjčená z Muzea technických hraček s názvem HRAČKY 1850 – 1950 (Dětský svět zapomenutých her). Celý tábor se proto ponese v duchu starých hraček a her.

Program tábora dodáme, určitě se však můžete těšit na středeční výlet do Muzea hraček v Rychnově nad Kněžnou se zastávkou v Častolovické minizoo. Ze čtvrtka na pátek se bude v muzeu opět přespávat. Během tábora se dětem pokusíme ukázat i „nedigitální svět“ a např. to, že si děti dříve hračky i samy vyráběly….

Upozorňujeme zájemce, že z důvodů omezené kapacity tábora (max. 25 dětí) bude dána přednost pravidelným účastníkům, kteří již projevili zájem o další účast a místo si rezervovali.

Přihlášku ke stažení naleznete zde. Vyplněnou ji prosím zaneste na pokladnu muzea, popřípadě se o jejím dodání domluvte na sekretariátu muzea: tel.: +420 465 461 950, e-mail: muzeum@muzeum-myto.cz

PROGRAM TÁBORA