VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ pro pozici Dokumentátor/terénní technik archeologického pracoviště

Strukturovaný životopis (včetně přehledu vlastní publikační činnosti a účasti na výzkumech) zasílejte na e-mail: muzeum@muzeum-myto.cz do 17. 12. 2021.

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

pro pozici Dokumentátor/terénní technik archeologického pracoviště

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

doba zaměstnání: smlouva na jeden rok, poté na dobu neurčitou

hlavní náplň práce:

práce na archeologických výzkumech, jejich dokumentace a činnosti s tím související

požadavky:

středoškolské vzdělání (vysokoškolské vzdělání – obor archeologie výhodou)

praxe v oboru výhodou

schopnost samostatně se vzdělávat v oboru, schopnost pracovat v týmu na dalších úkolech muzea, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, samostatnost, iniciativa

řidičský průkaz skupiny B

čistý trestní rejstřík

pracovní doba a plat:

celý úvazek

standardní pracovní doba po-pá

tabulkový: třída 9

nástup: od 1. ledna 2022

Případné dotazy zodpoví Mgr. Jiří Junek, ředitel muzea, tel. 465 461 951, 731 487 773

Odesláním životopisu na výše uvedenou e-mailovou adresu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.