Otevřeno

Otevřeno Regionální muzeum i pobočky: Muzeum českého karosářství (každý den 9 - 17 hod.) a Barokní areál ve Vraclavi (o víkendech 9 – 12 a 13:30 – 17 hod.)

OTEVÍRÁME!

Naše muzeum otevře v úterý 4. 5. 2021 a to jak prostory v Šemberově ulici, tak i Muzeum českého karosářství. Barokní areál ve Vraclavi otevře dle sezónních pravidel v sobotu 8. 5. 2021.

Otevření muzea?

V důsledku opatření Vlády ČR je naše muzeum zatím uzavřeno. V souvislosti s vývojem situace však věříme, že 4. května budeme moci otevřít!

MUZEUM UZAVŘENO

V důsledku opatření Vlády ČR je muzeum do odvolání uzavřeno a všechny jeho akce zrušeny.

PF 2021

Hodně zdraví a spokojenosti v roce 2021.

Muzeum otevřeno

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě i pobočky Muzeum českého karosářství a Barokní areál Vraclav opět otevřeny.

MUZEUM UZAVŘENO

V důsledku opatření vlády ČR (karanténa) je muzeum uzavřeno a všechny jeho akce zrušeny.

Výzva!

Sodomkovo Vysoké Mýto 2020 bude tematicky zaměřené na značku Tatra!

Vymetání kostlivců

Seminář pro muzejníky pracující se sbírkami zaměřený na práci s obtížně zařaditelnými, či dosud nepřesně katalogizovanými sbírkovými fondy. 28. 2. 2020 od 10 hodin

Během této akce bude uzavřena výstava „Tužme se v Mejtě, 150 a jeden rok Sokola ve Vysokém Mýtě“. Všem návštěvníkům se omlouváme!