Výběrová řízení pro pozice muzejní pedagog a konzervátor

Nabídka volné pozice v muzeu

1/ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ pro pozici konzervátor

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

hlavní náplň práce:

Preventivní péče o sbírkové předměty. Základní ošetřování a konzervování sbírkových předmětů.

požadavky:

středoškolské vzdělání technického typu; obor konzervování a restaurování výhodou

technická a manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost,

řidičský průkaz skupiny B

čistý trestní rejstřík

nabízíme:

plný pracovní úvazek na 1 rok s možností prodloužení na neurčito

standardní pracovní doba po-pá (příležitostně i o víkendech – vernisáže výstav, akce apod.)

platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

prostor pro seberealizaci a odborný růst

zázemí stabilní příspěvkové organizace

5 týdnů dovolené

pracovní benefity (např. stravenky)

doplňující informace:

nástup: od 1. listopadu 2023 (případně dle dohody)

místo výkonu práce: Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, A. V. Šembery 125, 566 01 Vysoké Mýto

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail muzeum@muzeum-myto.cz do 15. 10. 2023.

Případné dotazy zodpoví Mgr. Jiří Junek, ředitel muzea, tel. 465 461 951, 731 487 773.

Odesláním životopisu na výše uvedenou e-mailovou adresu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.

2/  VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ pro pozici muzejní pedagog

pracovní poměr na pracovní smlouvu na plný úvazek

hlavní náplň práce:

příprava edukačních programů, akcí pro veřejnost a doprovodných programů

vedení programů pro školy, komunikace se školami a pedagogy

vedení workshopů

komentované prohlídky

PR – propagace expozic, výstav a akcí Regionálního muzea

požadavky:

vysokoškolské vzdělání pedagogického směru

didaktické a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu na dalších aktivitách a projektech muzea, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, iniciativa

zkušenosti s volnočasovými aktivitami s dětmi i jinými cílovými skupinami (senioři, handicapovaní apod.) výhodou

základní znalost práce s PC (Word, Excel)

znalost grafických programů výhodou (tvorba plakátů, pozvánek)

řidičský průkaz skupiny B výhodou

znalost anglického jazyka výhodou

čistý trestní rejstřík

nabízíme:

plný pracovní úvazek na 1 rok s možností prodloužení na neurčito

standardní pracovní doba po-pá (příležitostně i o víkendech)

prostor pro seberealizaci

zázemí stabilní příspěvkové organizace

5 týdnů dovolené

pracovní benefity (např. stravenky)

doplňující informace:

nástup: od 1. listopadu 2023 (případně dle dohody)

Vybraní uchazeči budou vyzváni k ústnímu pohovoru.