Výzva - hledejte Pionýra

Pro výstavu o motocyklech typu Pionýr sháníme k zapůjčení jakékoliv dobové fotografie, propagační materiály či motocykly.

Muzeum děkuje všem, kteří dosud zareagovali na výzvu o zapůjčení jakékoliv dobové fotografie či propagačního materiálu s tématikou motocykl Jawa 50 Pionýr.

Výzva stále trvá a rádi příjmem k zapůjčení výše zmíněné materiály ale i skutečné motocykly Jawa 50 Pionýr a to všech typů – 550, 555, 05, 20, 21 a 23. Naši výzvu rozšiřujeme o žádost, zda by někdo ve svých šatnících nenašel typickou riflovou bundu z 80. let (džísku) doplněnou o tak zvané somradlo (zelená brašna přes rameno od plynové masky), nejlépe s nápisy AC/DC, Metallica, Helloween, Black Sabbath atd.

Případný kontakt a doplňující informace na e-mailu: junek@muzeum-myto.cz. Za pomoc při realizaci Vám budeme velmi vděčni!

Výstava s názvem "Pinďour a jeho doba" bude zahájena v Šemberově domě v polovině května letošního roku.